Domů MOTIVACE Turnaj v Mstěticích zahájil červnový Viet Golf Tour 2022

Turnaj v Mstěticích zahájil červnový Viet Golf Tour 2022

0
Viet Golf tour mstětice

V pondělí 06.06.2022 proběhl 4. turnaj Viet Golf Tour 2022 v Mstěticích. Po raním dešti si mohlo celkem 110 hráčů užít nakonec krásný prosluněný den.

Mezi hráči se také zúčastnil pan Ljuben Stojanovski, majitel firmy Imako Vino, který je současně také partnerem Viet Golf Tour a dodává nám vína na celý rok zdarma.

Při této příležitosti se také předávalo 2 hráčům – Nguyễn Minh Xuân a Vũ Huynh výherní diplom Amateur World Golf Championship, kde budou tito 2 hráči reprezentovat Vietnam na světovém amatérském šampionátu v golfu na Mauriciu. Jsme velmi potěšení, že 2 naší členové budou reprezentovat nejenom Vietnam, ale také Viet Golf Club.

Osmnáctijamkové golfové hřiště ve Mstěticích je svým charakterem inspirováno klasickými skotskými linksy. Hřiště je situováno do mírně zvlněného terénu, dráhy jsou lemovány středně vysokým travním porostem. Modelované greeny jsou z velké části chráněny dobře umístěnými pískovými překážkami i vodními plochami. Atmosféru linksu umocňuje mírný vítr, který je ve Mstěticích častým spoluhráčem.

Hřiště se vyznačuje vlídností k hráčům se střední a nižší výkonností tím, že s výjimkou překážek nepřipravuje tyto hráče o zásoby míčů a zároveň je pro hráče s nízkými handicapy výzvou k dosažení skóre odpovídajícímu jejich výkonnosti.

O tom svědčí i to, že hřiště Mstětice hostilo turnaje české profesionální série PGA a každoročně se zde odehraje mnoho sportovních i komerčních turnajů.

Imako Vino nabízí nejlepší makedonská vína již od roku 2002 a nabízí je také na českém trhu. Nachází se ve vinařské oblasti Povardarje, vinici Ovchepolje. Je to vinařská oblast s dlouholetou tradicí výroby vína, malebná oblast plná slunečných dnů. V DNA jejich vinic a jejich lidí je zapečetěna neochvějná touha ukázat to nejlepší z tohoto regionu a výrobu prvotřídních vín.

Předchozí článekViet Golf Open 2022 – Konopiště

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Zadejte své jméno zde