Domů PODNIKÁNÍ Aplikace TikTok pro podnikatele

Aplikace TikTok pro podnikatele

0

Aplikace TikTok, nabírá čím dál tím víc na popularitě, není se tedy čemu divit, že se na tuhle platformu vrhli i podnikatelé. TikTok se stal silnou zbrání v rámci marketingu a samotného budování značky firem. Mnohé firmy aplikaci používají právě na zviditelnění svých služeb a produktů.

Co dokáže TikTok nabídnout?

Není žádná jiná aplikace na trhu, která by zaznamenala, tak velký zájem za tak krátkou dobu. Pro srovnání, na začátku ledna 2020 měl TikTok 54 milionů uživatelů, na konci června téhož roku, už to bylo 689 milionů. Během pandemie koronaviru, aplikace zaznamenala obrovský skok dopředu a světovou popularitu. To z ní udělalo nejstahovanější aplikaci roku 2020, spolu s aplikaci Zoom.

(zdroj: SensorTower)

Na TikToku je možné dosahovat obrovských organických dosahů svých vlastních videí. Formát krátkých a zábavných, nebo jakýmkoliv kreativním způsobem, chytlavých videí, láká diváky, čím dál tím víc. Potenciálu si všimli i podnikatelé, kteří začali aplikaci taktéž používat.

TikTok je i skvělý prostor pro edukaci veřejnosti. Najdeme zde nespočet profilů, které tvoří naučný obsah. Od kulturních zajímavostí, až po lékařské rády. Fantaziji se meze nekladou.

Jak začít s TikTokem?

Prostor a své znalosti nabízí i internetový portál TikTokuj.cz, který se už podle názvu, specializuje na aplikaci TikTok. Hlavní misí TikTokuj.cz je vzdělávat českou a slovenskou podnikatelskou komunitu i veřejnost ve věcech týkajících se TikToku. Portál nabízí naučné podcasty, užitečné rady ale i mentoring.

Vzdělávání o TikToku

Jelikož zájem o aplikaci TikTok je opravdu velký, tak na základě toho se 6.11.2020, konalo největší školení na aplikaci TikTok. Školení se konalo online přes Zoom, jelikož v jeho konání začala druhá vlna koronavirové pandemie. Účastnilo se ho přes 45 lidí, společně s hlavní zástupkyní TikToku v Evropě, která mimo jiné, probírala aktuální možnosti využití TikToku pro business, navazování spoluprací pro TikTokery a mnoho dalšího.

Budoucnost patří TikToku

Není pochyb, že rok 2020 byl přelomový pro TikTok a jeho popularita zatím sílí dál. Proto je nyní nejlepší doba, pokud byste chtěli s TikTokem začít. Vypadá to, že tenhle fenomén tady ještě nějakou dobu bude, takže proč ji nevyužít.

Předchozí článekJak efektivně přilepšit zaměstnancům? Skupinovým pojištěním i příspěvkem na penzi
Další článekŽivotní pojištění se může významně podílet na vaší finanční stabilitě. Nejen v době pandemie

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Zadejte své jméno zde