Domů MOTIVACE Vyzvedni.to míří také do Prahy

Vyzvedni.to míří také do Prahy

0

Narozdíl od konkurenčních logistických firem, které málokdy chtějí spolupracovat navzájem mezi sebou nebo se sdružovat na jednom stejném výdejním místě, se rozjíždějící firma Vyzvedni.to vydala opačnou cestou. Na hlavních provozovnách sdružují výdejní místa všech přepravců, kteří s Vyzvedni.to chtějí spolupracovat, čímž šetří cenný zákazníkův čas. Ke každému zákazníkovi navíc přistupují individuálně a profesionálně. Jedním z hlavních pilířů filozofie firmy je, aby zákazník měl možnost si vyzvednout svou zásilku nejen v pozdních večerních hodinách, ale také o víkendech a o svátcích

Tento start-upový projekt vznikl v Olomouci na začátku roku 2021, kde probíhal vývoj  a zkušební rozjezd. Uvedení vlastní aplikace má usnadnit a sjednotit dopravce. Vznikne tím tzv. multipoint, kde uživatelé najdou na jednom místě partnerské logistické firmy jako jsou DPD, PPL, GLS nebo Česká pošta. Počítá se také s možností implementace aplikace jako doplňku na e-shopy Shoptetu.

Vznik spolupráce

V polovině téhož roku jednatelé Vyzvedni.to oslovili poradenskou firmu Investman a díky ní už expandují do dalších měst, brzy i do Prahy. Spojit tento start-up s investiční firmou Investman byl zásadní krok k posunu projektu na vyšší úroveň, k pomoci ji zviditelnit a dostat na scénu, k poskytnutí know-how v rozjezdu projektu a také k mnoha zajímavým kontaktům a potenciálním investorům skrze Investman. 

“Spolupráce s firmou Investman pro nás hraje klíčovou roli. Tato skutečnost navíc velmi dobře zapadá do našeho konceptu. Mimo jiné se domníváme, že nejen z hlediska logistického potenciálu, ale také širších souvislostí a obchodních dovedností je naše vzájemná spolupráce nejen žádoucí, ale z dlouhodobého pohledu i prospěšná pro obě strany.,” vysvětlil jednatel firmy, pan Tomáš Dragon.

Poradenská a investiční společnost Investman vlastní 12 let několik e-shopů a po celou svou existenci se rozhlížela po nových příležitostech k investicím. Firma neustále hledala řešení, jak pomoci zejména menším podnikatelům s e-shopy a usnadnit jim práci.

“Neustálý problém se zasíláním a vyzvedáváním v našich kancelářích či u partnerů bylo komplikované a když nás Tomáš Dragon oslovil, zda s Vyzvedni.to chceme spolupracovat a investovat do projektu společně, tak jsme moc neváhali. A firma Pick it up s.r.o. byla na světě.,” dodává Nguyen Manh Tung, jednatel firmy Investman.

Zaměřeno i na malé e-shopy

Cílem je pomoci všem malým e-shopům, které bojují s logistikou svých balíčků k zákazníkům. Podnět k rozšíření služeb a expandování bylo právě i díky klientům Vyzvedni.to, kteří na sociální síti nechali recenzi: “Jsme malý eshop z Plzně, jelikož velké společnosti se s námi nechtějí moc kamarádit, protože cca 10 balíku měsíčně – v sezóně i 20, není pro ně kšeft. Rádi využijeme a podpoříme menší dopravní společnost.”.

Firma Vyzvedni.to nabízí na českém trhu něco svěžího. Něco, co ušetří jednotlivcům a podnikatelům drahocenný čas.

Předchozí článekForex pro začátečníky – jak začít?
Další článekVietnamci zahájili golfovou sezónu

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Zadejte své jméno zde