Domů EKONOMIKA Je nutné, aby Česká republika posílila po ekonomické i vzdělávací stránce a...

Je nutné, aby Česká republika posílila po ekonomické i vzdělávací stránce a tím si budoucnost svého národa udržela

0

Volby do EP se kvapem blíží. Tentokrát máme jednadvacet kandidátů, mezi nimiž je i Ing. Tran van Sang, jehož hlavním cílem je integrace Vietnamců v ČR. 

Volby do EU 2019 už jsou za dveřmi

Už podeváté budou mít zástupci států Evropy možnost zapojit se do světového politického dění, které pochopitelně velkou měrou ovlivňuje i život v České republice. Od voleb do Evropského parlamentu nás totiž dělí skutečně jen několik dnů. 

  • Zástupci České republiky se budou snažit prosadit počtvrté. 
  • Tentokrát máme zastoupení jednadvaceti poslanců. 

Jeden kandidát budí pozornost veřejnosti. Jedná se o zakladatele integračního centra pro Vietnamce, kterým je Ing. Tran van Sang. 

  • Je pravdou, že není prvním, který se snaží o lepší integraci vietnamské komunity v České republice. 
  • Rozdíl je ale v tom, že Tran van Sang má skutečně bohaté zkušenosti, které získal několikaletou prací v této oblasti. 

Díky spolupráci s kolegou Nguyen Tung se mohl osobně setkat s ministryní financí JUDr. Alenou Schillerovou a informovat své krajany o novele zákona o EET v jejich rodném jazyce. 

Jak se vlastně ocitl Tran van Sang v České republice 

Stejně jako dalších sedmdesát tisíc dalších Vietnamců, kteří opustili své domovy a vydali se hledat v roce 1969 lepší živobytí pro své rodiny v tehdejší ČSSR. Dalo by se říci, že se od té doby v tomto smyslu příliš nezměnilo. Stále k nám přicházejí cizinci, aby si snažili splnit svůj sen, kterým je lepší život pro jejich rodinu a budoucí potomky. Stejnou zkušenost přeci má i mnoho Čechů, kteří jezdí za prací do států EU. 

  • Odchod mladých lidí z naší republiky ale není vždy přínosem

Je nutné, aby Česká republika posílila po ekonomické i vzdělávací stránce a tím si budoucnost svého národa udržela. PROTO BY MĚLO BÝT ZÁKLADEM MÍT VHODNÉHO KANDIDÁTA V EVROPSKÉM PARLAMENTU. 

  • Čeští občané i cizinci, kteří se rozhodli pro život v České republice, by se rozhodně měli zajímat o budoucnost Evropské unie. 
  • Evropská unie je po ekonomické stránce skvělým projektem, který zajišťuje možnost pracovat a tím pádem i žít kvalitní život. 

redakce: Cizinci v ČR

Předchozí článekVietnam a Česká republika společně sdílejí tradiční přátelské vtahy
Další článekKonference Connecting Vietnam and Europe otevírá možnost obchodní spolupráce

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Zadejte své jméno zde