Domů FINANCE Wifiboard posiluje a expanduje na zahraniční trhy

Wifiboard posiluje a expanduje na zahraniční trhy

0

Zabezpečovací a marketingová platforma wifiboard má na českém trhu nového strategického partnera. Stala se jím česko-vietnamská společnost InvestMan. „Společnost wifiboard byla od začátku vyvíjena v globálním duchu. V současné době se zaměřujeme jak na tuzemský trh, tak na vybrané evropské země, spojení s Investman nám však přinese nové možnosti zasáhnout blíže do asijské komunity v ČR, ale také velké možnosti růstu i na asijském kontinentě,“ komentuje spolupráci Michael Popov, CEO wifiboardu.

Společnost Investman má ve svém portfoliu již několik e-commerce projektů a v této oblasti se snaží vytvářet celou komunitu pro business networking. Od spolupráce s wifiboardem očekávají posilu a vývoj v oblasti marketingových technologií: „Každý z nás má svoje know-how a kontakty a propojením budeme moci s projektem wifiboard posílit na trhu,“ uzavírá Radek Mužíček ze společnosti InvestMan.

Projekt wifiboard se stará o zabezpečení veřejné WiFi primárně v gastronomických a sportovních zařízeních. Díky speciálně vyvinutemu firmwaru verifikuje přihlášené zařízení, chrání podnikovou wifi a navíc přebírá odpovědnost za celý chod veřejné wifi v podniku. Díky odstranění hesla přináší služba usnadnění práce pro obsluhu, která již nemusí opakovaně sdělovat heslo k WiFi hostům. Součásti verifikace je dále marketingový prostor, který jako jeden z mála přináší možnost měřitelné inzerce v gastronomických zařízeních a pomáhá vizuálnímu vyčištění prostoru podniku přesunutím inzertním ploch ze stolů a stěn přímo do zařízení zákazníka.

Předchozí článekDo českého zdravotnictví míří 420 milionů korun z Fondů EHP
Další článekSvůj první rok nepřežije pětina startupů. 5 tipů, jak se nestát jedním z nich

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Zadejte své jméno zde