Domů Nezařazení Viet Golf Open 2022 – Konopiště

Viet Golf Open 2022 – Konopiště

0
viet golf open

V rámci Viet Golf Tour se konal dne 23.5. třetí turnaj, tentokrát pod názvem Viet Golf Open 2022. Turnaj se odehrál na obou mistrovských hřištích Golf Resortu Konopiště, a to hřiště Radecký a hřiště D’Este. V rámci tohoto turnaji jsme zažili rekordní počet účastníků turnaje a to 185 hráčů.

viet golf open banner

Vrcholem turnaje bylo zahrání hole in one (pozn. redakce: jamka zahraná na jednu ránu) na 8. jamce na hřišti Radecký, kde golfista Bạch Đăng Tình získal voucher od cestovní kanceláře YARO Travel v hodnotě 400 eur na cestování za golfem po Evropě.

V Golf & Spa Resortu Konopiště je k dispozici 45 jamek. Jsou zde dvě osmnáctijamková mistrovská hřiště – Radecký (par 72), d´Este (par 72) a devítijamkový Public course (par 29). Trénink a rozcvičení před hrou probíhá na rozsáhlém driving range. Kompletní mapku areálu naleznete zde. Výuka golfu je možná pod vedením profesionálních trenérů.

V rámci turnaje Viet Golf Open prezentovali dva partneři své produkty, kteří hráči měli možnost prezentovat včetně ochutnávky. Jednalo se o firmy Vino Cibulka a Healthy Co.

Vino Cibulka se začalo v roce 2005 zabývat vinohradnictvím. Jen kousek za Lednicí, směrem na Hlohovec v současné době obhospodařují cca 12 hektarů, na kterých pěstují především Ryzlink rýnský, Hibernal, Cabernet sauvignon. Od roku 2011 jim přibyly další odrůdy jako je Sylván zelený, Solaris, Pálava a okrajově také Laurot a Cabernet franc. Vinařství od samého počátku striktně dodržuje pravidla bio hospodaření.

Healthy Co. je švédskou značkou, která vyvíjí a vyrábí čokolády, protein čokoládové krémy a pomazánky bez cukru, za použití stévie, maltitolu, erythritolu a inolinu. Firma se důsledně vyhýbá použití palmového oleje a své produkty vyvíjí s maximálním ohledem na životním prostředí.

Následující turnaj se odehraje dne 6.6. v Mstěticích. O již odehraných turnajích jsme psali zde.

Záznam z události si můžete prohlédnout níže:

Předchozí článekViet Golf Tour a výsledky druhého kola v Beřovicích
Další článekČeský premiér Petr Fiala vyrazil s delegací na obchodní cestu Asií

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Zadejte své jméno zde