Domů MOTIVACE Viet Golf Tour a výsledky druhého kola v Beřovicích

Viet Golf Tour a výsledky druhého kola v Beřovicích

0
Viet Golf Tour - Běřovice

Dne 19.4. se konal již druhý turnaj ze série Viet Golf Tour 2022, který proběhl v golfovém areálu Beřovice. Úterní den s sebou přinesl chladnějšího počasí, ale to neodradilo hráče, kteří se sešli v hojném počtu.

Po hře na hráče čekalo raut s teplým jídlem a na vítěze mnoho výher v jednotlivých kategorií.

Best brutto (pozn. redakce: skutečný nepřepočítaný počet ran zahraný v průběhu hry) zahrál Nguyễn Văn Tiến.

Golfový areál v Beřovicích se nachází v krásné krajině okolí bájné hory Říp a na dohled hradu Hazmburk, necelých 30km severozápadně od Prahy a pouhých 6km od města Slaný. Cesta z Prahy autem zabere přibližně 30 minut a v Beřovicích na Vás čeká veškeré golfové zázemí, díky kterému si můžete golfu skutečně užívat.

Kromě špičkového 18-ti jamkového mistrovského hřiště v Beřovicích najdete také velmi zajímavé 9-ti jamkové akademické hřiště, které je veřejné a dostupné i začínajícím golfistům bez osvědčení ke hře. Samozřejmostí je také kvalitní tréninkové zázemí v podobě krytých i otevřených odpališť na Driving range, cvičné greeny na putting a chipping, včetně pískových bunkerů. Pro zimní měsíce pak nabízíme hru v Indooru na 3 Full Swing Golf simulátorech.

Hlavní partneři turnaje jsou: Bridgestone Golf, Bago Sport, Under Armour, Golf Arts, Yaro Travel, Víno Cibulka, Imako Vino, Royal Water, Healthy Co, Investman s.r.o., Oxyworld, Czech Viet s.r.o., Intermarket Company, Noi Italia, Velkotržnice Lipence

Gratulujeme všem hráčům! Atmosféra turnaje byla zachycena také na video:

Předchozí článekVietnamci zahájili golfovou sezónu
Další článekViet Golf Open 2022 – Konopiště

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Zadejte své jméno zde