Domů Nezařazení 27. dubna se znovu otevřou prodejny se spotřební elektronikou, mezi prvními své...

27. dubna se znovu otevřou prodejny se spotřební elektronikou, mezi prvními své zákazníky přivítá síť PLANEO Elektro

Prodejny se spotřební elektronikou budou konečně po více než měsíční nucené přestávce znovu otevřeny 27. dubna. Mezi prvními přivítá zákazníky téměř devadesát poboček* celorepublikové sítě PLANEO Elektro. Obnovení jejich provozu bude doprovázet řada proaktivní bezpečnostních opatření směrem k zákazníkům i zaměstnancům. Pro zákazníky je navíc na uvítanou připravena speciální slevová akce Black Friday s platností od 27. dubna do 10. května a také široká nabídka ochranných pomůcek za výjimečné ceny.

0
Autor fotografie: Jan Přerovský

BLACK FRIDAY

Síť PLANEO Elektro si na uvítanou připravila pro své zákazníky po více než měsíčním přerušení prodeje speciální slevovou nabídku. Co všechno skrývá akce pod názvem Black Friday se zákazníci budou moci dozvědět předem v tištěných letácích distribuovaných do 4 milionů českých domácností. Příznivci online formátu získají informace přímo na homepage webových stránek www.planeo.cz, proklikem na tyto stránky přes online bannerovou kampaň, online newsletterem či na sociálních sítích.  

Nákupy v téměř devíti desítkách kamenných prodejen PLANEO Elektro, možnost prohlédnout i vyzkoušet si vybrané produkty osobně či se o jejich výběru poradit s odborníky, to vše bude probíhat za zvýšených bezpečnostních opatření. Každá z prodejen byla obratem vybavena dezinfekčními prostředky i jednorázovými rukavicemi. Informace o doporučeném chování v prostorách prodejen budou zákazníkům sdělovány v pravidelných intervalech přehrávaným audio spotem, bannery na TV obrazovkách i prostřednictvím informačních plakátů. Připomínat budou zásady bezpečného nákupu – použití roušek, jednorázových rukavic, dezinfekce, dodržování minimálního doporučeného rozestupu od ostatních osob ve vzdálenosti 2 m i využití bezkontaktních plateb. Všechny ochranné prostředky (roušky pro děti i dospělé, respirátory FFP2 i dezinfekční gely v balení od 30 do 300 ml) budou taktéž nabízeny ke koupi za přívětivé ceny. 

„V naší síti PLANEO Elektro jsme přijali veškerá opatření, abychom v mezích, které nám tato složitá situace dovoluje, maximálně ochránili naše zákazníky i zaměstnance. Věříme, že společným zodpovědným chováním učiníme nakupování bezpečným a zákazníkům obnovíme komfort dostupnosti spotřební elektroniky i příjemný a kvalitní servis, na který jsou u nás zvyklí,“ komentuje za společnost FAST ČR, provozovatele řetězce PLANEO Elektro, TOMÁŠ OPLUŠTIL, Chief Retail Officer.

*K otevření zbývajících prodejen sítě PLANEO Elektro dojde, vzhledem k jejich umístění v obchodních centrech, až po uvolnění další vlny opatření. Jedná se o následující prodejny:

  • PLANEO Elektro Brno – Kaufland, Kamenice 745, Brno
  • PLANEO Elektro Kladno – Kaufland, Italská 50, Kladno
  • PLANEO Elektro Litoměřice – OC Na Soutoku, Želetická 2277, Litoměřice
  • PLANEO Elektro Ostrava – Avion Shopping Park, Rudná 3119/124, Ostrava
  • PLANEO Elektro Teplice – OC Fontána, Náměstí Svobody 3312, Teplice

Pro více informací kontaktujte:

Evu Kašparovou
Phoenix Communication a.s.
Pod Vilami 785/22
140 00 Praha 4
E-mail: eva@phoenixcom.cz
Telefon: +420 608 678 581

O společnosti

FAST ČR, a.s. zajišťuje od roku 1992 velkoobchodní prodej a servis širokého portfolia značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, hudebních nástrojů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hodinářského zboží, dárkových a propagačních předmětů. Již několik let patří mezi renomované obchodní společnosti řízené dle vysokých evropských standardů, což dokazuje certifikát kvality ISO 9001. Silná pozice jednoho z největších komerčních subjektů na českém a slovenském trhu je výsledkem aktivní obchodní politiky, dynamického rozvoje, inovace a neustálého hledání nových obchodních příležitostí.

VIAVeronika Voříšková
ZDROJPhoenix Communication a.s.
Předchozí článekKoronavirus a finance? Máme odpovědi na nejčastější otázky
Další článekNěkolik tipů pro podnikatelky, které chtějí posílit svou imunitu v době karantény

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Zadejte své jméno zde