Domů Nezařazení Vítejte ve světě financí

Vítejte ve světě financí

Co se vám vybaví, když se řekne „finanční produkt“? Je nám jasné, že pro normálního smrtelníka to zní všelijak, ale v tomto článku máte možnost tomuto spojení více porozumět a zjistit, prostřednictvím kterých finančních produktů si splníte svá přání a zabezpečíte budoucnost svou i svých blízkých. Finanční svět nabízí plno užitečných možností, proto vás v tomto článku firma VY & Partneři pod záštitou Broker Trust provede pestrou nabídkou služeb a pomůžeme vám z ní vybrat ty nejvhodnější.

0


Životní pojištění
Nechceme malovat čerty na zeď, ale v těžkých situacích je skvělé mít se o koho opřít. Životní pojištění vám pomůže vypořádat se třeba s následky vážných chorob nebo úrazů. S vhodně zvolenými připojištěními pro vás sestavíme komplexní ochranu pro všemožné situace, které mohou v životě nastat, abyste si vy i vaše rodina udrželi životní standard. Chcete-li mít budoucnost ve svých rukou a zároveň zhodnocovat část peněz, projdeme si nabídku investičního životního pojištění. A protože chybovat je lidské, můžeme se společně podívat i na pojištění odpovědnosti za škody, které způsobíte vy nebo vaše ratolesti na majetku či zdraví ostatním.

Majetková pojištění
Vaši nemovitost nebo domácnost pojistíme proti velké vodě i přeteklé vaně, od sklepa až po půdu. Vhodné pojištění majetku vám pomůže ve chvílích, kdy řádí živly nebo lidé. Nastavíme vám pojistku tak, abyste od pojišťovny dostali adekvátní náhradu škody. Pojistíme dům, byt, chatu nebo klidně i maringotku. A i když možná jezdíte bez nehod, na silnici můžete narazit na leckoho, s havarijním pojištěním budou vaše cesty jistější.

Hypotéky
Chcete bydlet ve vlastním, ale na účtu vám scházejí miliony? Nic není ztraceno, se správnou hypotékou si vysněnou nemovitost pořídíte i tak. Projdeme za vás nabídky bank, zařídíme papírování a vše nastavíme tak, aby se vám dobře žilo i s hypotékou po boku. A že už hypotéku máte? Určitě byste chtěli platit méně. Trh hypoték se často mění. Sledujeme aktuální vývoj a kdykoli vám prověříme, kolik byste mohli refinancováním reálně ušetřit.

Investice
Máte volné finance, které leží ladem? Pojďme je nechat vydělávat za vás. Najdeme pro vás spolehlivé investiční produkty, ať se budete chtít držet při zdi, nebo se pustíte do rizika. Investovat může skutečně každý a třeba díky investičním podílovým fondům se do toho
můžete pustit už s pár stokorunami měsíčně. Sledujeme vývoj trhů a jednotlivých sektorů, provedeme vás všemi grafy a trendy, až společně dojdeme k investici, která bude přesně pro vás.

Spoření
Chcete si dávat stranou úspory na klidnou penzi nebo koupi nemovitosti, a ještě je u toho zhodnotit? Máme pro vás několik řešení. Začít můžete stavebním spořením, díky státnímu příspěvku a jistotě návratnosti je to v Česku nejoblíbenější a nejbezpečnější způsob, jak investovat a spořit v jednom. A nechcete-li spoléhat v penzi na důchod od státu, nečekejte a podívejte se s námi na nabídku doplňkového penzijního spoření. Čím dříve začnete, tím lépe. I malé částky, které si pravidelně pošlete na penzijko, udělají za pár let díky úrokům a státním příspěvkům slušnou sumu.

Spotřebitelské úvěry
Někdy se stane, že finanční rezerva na nenadálé výdaje nestačí. V tu chvíli přijde ke slovu spotřebitelský úvěr, který vám umožní získat rychle finanční prostředky. Najdeme vám takový úvěr, který bude dobrý sluha, ale ne zlý pán.


Podnikatelské úvěry
Rozjíždíte vlastní firmu, chcete rozšířit stávající výrobu nebo potřebujete financovat nákup materiálu? Pomůžeme vám vybrat ten správný podnikatelský úvěr, který zajistí vaší společnosti potřebné financování.


Cestovní pojištění
Cestovní pojištění sjednáte za pár minut na internetu, ale pokud si chcete užít dovolenou opravdu bez starostí, měli byste si ohlídat několik důležitých bodů. Pomůžeme vám vybrat cestovní pojistku, která vám bude v zahraničí skutečně k užitku.

Bankovní účty Každá banka nabízí několik typů účtů. Na trhu jich jsou desítky a podmínky se mnohdy liší v detailech. Ať už hledáte osobní účet, společný pro partnery nebo podnikatelský účet, pomůžeme vám s výběrem, aby co nejlépe odpovídal vašim potřebám.

S těmito finančními službami a mnohým dalším vám rádi pomohou odborníci z firmy VY & Partneři.

VIAVeronika Voříšková
ZDROJVY & Partneři
Předchozí článekNovela občanského zákoníku 2020 – bytové spoluvlastnictví
Další článekZRUŠENÍ DANĚ Z NABYTÍ NEMOVITOSTÍ

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Zadejte své jméno zde