Domů Nezařazení Jak řeší účetnictví vietnamští podnikatelé na SAPĚ? Nově s UOL

Jak řeší účetnictví vietnamští podnikatelé na SAPĚ? Nově s UOL

0

Největší česká účetní firma UOL spojila síly se SANGU, společností, která usnadňuje Vietnamcům podnikání v českém prostředí. Společně otevřely pobočku na SAPĚ. Chtějí získat tisíce zákazníků z řad vietnamských podnikatelů v Česku.

Po 27 českých a slovenských pobočkách otevřela účetní společnost podnikatelky Jany Jáčové 28. pobočku v srdci české vietnamské komunity: na pražské tržnici SAPA. Spolu se SANGU chce vietnamským podnikatelům usnadnit náročné podnikání v Česku. Vznikla tak společnost UOL Účetnictví & SANGU s.r.o. Za touto velkou akvizici stojí společnost Investman s.r.o., skupina finančních poradců, kteří mají na svém kontě investice do 12 firem. Panu Sangovi už pomáhají skoro 5 let a výběr účetní společnosti, byl jasný. Vybrat kvalitní rychle rostoucí společnost, která má za sebou silný tým a pevnou základnu.

O vietnamských podnikatelích panuje řada mýtů, ale ve skutečnosti je jejich podnikání u nás velmi náročné a účetnictví k němu neodmyslitelně patří. Proto máme radost ze spojení se SANGU. My za UOL garantujeme špičkové účetní služby a SANGU má v komunitě obrovské renomé. Společně zajistíme bezproblémovou službu, díky které podnikatelé pustí účetnictví z hlavy a získají klid na své podnikání,“ říká o spojení Jáčová.

Podle Jáčové část vietnamských klientů mluví česky, zatímco pro další bude k dispozici tlumočník a také vedoucí oddělení zpracování dokladů Jana Pham. V následujících měsících chce UOL získat řádově tisíce klientů z řad vietnamských podnikatelů, a to jak na pražské SAPĚ, tak po celém Česku.


UOL

UOL Účetnictví je česká účetní firma působící v Česku i na Slovensku. Založila ji v roce 2004 Jana Jáčová se záměrem spravovat od samého začátku účetnictví všech svých klientů online. Dnes má UOL přes 2000 klientů, pro které zajišťuje svoz dokladů, jejich digitalizaci, účetní a daňové poradenství.

SANGU

SANGU založil v Česku působící vietnamský podnikatel Tran Van Sang, podle svých slov „ve snaze vytvořit spolu s přáteli novou hodnotu, která poslouží ke spojení lidí těchto dvou kultur“. Aktivně s přáteli propojuje český a vietnamský svět, pomáhá vietnamským podnikatelům v Česku a přednáší o vietnamské kultuře. Stál za iniciativou srdce pro IZS, kde se zapojilo přes tisíce vietnamských podnikatelů, kteří poskytli kávu a čaj zdarma pro složky IZS.

Předchozí článek10 tipů, jak si nezničit záda během práce z domova
Další článekJak efektivně přilepšit zaměstnancům? Skupinovým pojištěním i příspěvkem na penzi

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Zadejte své jméno zde